GoPro Hero4

GoPro on Ameerika firma GoPro, Inc. kaubamärk. Firma arendab ja toodab peeneralduslikku ehk HD-kvaliteeti võimaldavaid personaalkaameraid, mida tihti kasutatakse ekstreemolukordade jäädvustamiseks.
GoPro HERO4 Black Edition on sportkaamera, mis toob igale ekstreemsportlasele parema pildikvaliteedi seadistusvõimalused ja suurema kasutusmugavuse. Kaamera on veekindel kuni 40 meetrit ja on lisaks võimeline salvestama lainurk videot erinevates resolutsioonides (4K, 2,7K, Full HD). Tänu pikale aku kestvusele püsib kaamera töös ka pikemaajalisemal seiklusel. Lisaks salvestab kaamera kõrge kvaliteediga 12 Mpix pilte kuni 30 kaadrit sekundis. Hinna klass jääb praeguse seisuga üle 500 EURO.

  • Soovitame kasutada koos ekstreemspordikaameraga vähemalt klass 10 mälukaarte, mis tagavad stabiilsemat kiirust.
  • Sisseehitatud WiFi – 50% kiirem WiFi kombineerituna Bluetoothiga võimaldab kiiremat ja väiksema energiakuluga GoPro App kasutamist.
  • HERO4 Black Edition võimaldab teha 12 Mpix fotosid, kas ühekaupa, kolmeste seeriatena või intervalliga üks foto iga 0,5; 1; 2; 5; 10; 30 või 60 sekundi järel.
  • ProtuneTM – Protune seade, mis võimaldab seadistada värve, teravust, ISO ja Exposure’it, seda nii fotode kui videote puhul.
  • 4K video salvestus.

Komplekti kuulub:
1) Spordikaamera GoPro HERO4 Black Edition

Lisadena võimalik juurde soetada
1) Lisaaku GoPro spordikaamerale, mis kinnitub kaamera taga olevasse porti, pikendades nii aku kestvust kaks korda.
GoPro kaamera BacPac lisaaku
2) GoPro kaamera rinnavöö kinnitus, mis on sobilik lastele ja on tavalisest rinnavööst väiksem versioon. Rinnavöö kinnitus sobib salvestamaks fotosid ja videoid laste vaatenurgast, kui nad suusatavad, sõidavad rula või trikirattaga. Rinnavöö kinnitus on sobilik lastele vanusest 3 aastat ja ülespoole.
GoPro kaamera laste rinnavöö kinnitus
3) GoPro kaamerale mõeldud peapaela hoidik ja kiirkinnitus. Reguleeritav peapael sobib kõikidele suurustele ning peapaela kinnitust saab hästi kanda nii kiivri peal kui ka paigutada otse pähe ja kanda seda kui kaevurilampi. Kiirkinnitus võimaldab kompaktset madala profiiliga paigaldust, mistõttu saab GoPro kaamerat kinnitada ka nokamütsile või muule 3-10 mm paksusele objektile.
GoPro kaamera peapaela kinnitused
4) LCD Touch BacPac on eemaldatav puutetundlik ekraan, mis kinnitatakse lihtsasti GoPro kaamera külge. See tagab suurema kontrolli kaamera üle, muudab kaamera seadistamise lihtsamaks ja võimaldab vaadata salvestatud videoid ja fotosid otse sinu kaamerast koos heli ja aegluubiga.
122161-alcdb-401-main2-medium